يك لحظه زندگي

برای اينکه دائم غمگين و بی حوصله نباشی ؛ برای اينکه سر چند راهی های زندگی هی گير نکنی ؛ برای اينکه همش ترديد نداشتی باشی ؛ برای اينکه دچار اشتباه نشی ؛ برای اينکه هميشه سرحال باشی ؛ برای اينکه مفهوم حوادث رو بفهمی ؛ برای اينکه از رازی که پشت پرده زندگی هست سر در بياری ؛ برای اينکه حرفت روی ديگران اثر گذار باشه ؛ برای اينکه تنهايی ات پر از شور باشه و ....
يه چيزی لازم داری. که اون چيز ياد گرفتی نيست و توی هيچ کلاسی و کتابی يا فروشگاهی وجود نداره. اصلا از جنس علم و دانش و ... اينا نيست. اون يه نوره که بايد بدون واسطه توی قلبت بتابه. بايد تک تکه ملکولهای وجودت درکش کنن.
اگه تموم زندگيت رو برای پيدا کردنش بگذاری و فقط يک لحظه به دستش بياری ؛ به نظر من ارزشش رو داره چون حداقل می تونی بگی يک لحظه زندگی کردی.

/ 10 نظر / 4 بازدید
تبسم

سلام!...با خودم فکر می کنم خيلی وقتها وجود داريم اما بعضی وقتها زندگی می کنيم....هرگز نميرد آنکه دلش زنده شد به عشق.....کليد زندگی کردن حتی پس از مرگ همينه...زنده باشيد.

تبسم

گاهی وقتها آدم با بعضی از صفحات احساس نزديکی می کند...حرفهای دلش رو می خواند...گاهی وقتی برای سر زدن نيست اما بعضی صفحات ارزش سر زدن دارند و ياد گرفتن...اينجا از همان صفحات است.

diba

سلام. اميدوارم پدرتون خوب شده باشه و اميدوارم تا قبل از ۴ شنبه اين پيام را بخونيد. ۴ و۵ شنبه اين هفته خيريه بازارچه داره . کاش بتونی بيای اونجا با عهد و عيال تا ببينی ادمهايی را که اونها هم مثل تو دنبال اون نورند.۵ و ۶ بهمن از ۹ صبح تا ۹ شب پارک قيطريه . دلم نمی خواد از دستش بدی. به دوستان و اشنايان هم بگو خواهش می کنم.

دخترک

موافقم. يه لحظه درست زندگی کردن از هزار سال الکی زنده بودن بهتره.

maryam

تنها زمانی اين نور روشن ميشه که خودمون رو باور داشته باشيم

elnaz

باهات موافقم...اما راه حل بهتری هم وجود داره اونم اينکه يواشکی يه چراغ قوه رو تو قلبمنون نصب کنيم... مرسی که به من سرزدی...خوشحالم کردی...قربون يو

سعیده

سلام.خيلی به جا بود.گاهی وقتايادم ميره که اون چيزی که به دنبالشم بايد تو وجود خودم پيداش کنم.ممنون از اين نوشته ی باارزش.

somayeh

سلام:مطلب جالبی بود و فکر کنم همه به دنبال اين نور هستند.

نيكتا

فکر مي کنم فاکتور ’ توقّع ‘ براي اون " يک لحظه زندگي " کردن،خيلي تاثيرگذار باشه.

diba

مرسی که اومدی..