المپیک

امشب بعد از کلی برنامه ریزی وقت کردم افتتاحیه و اختتامیه المپیک رو ببینم. چقدر زرق و برق ، چقدر هیاهو ، چقدر شور و ...

اما نمی دونم چرا به نظرم همش الکیه. همش الکی خوش بودنه. همش یه قرارداده که آدما بین خودشون گذاشتن و حالا به خاطر اون قرارداد کلی کیف می کنن.

به نظرم قراردادها همش یک مشت چیزای اعتباری بین آدما هستن. و هر چیزی که از این قراردادها به وجود میاد به همون قراردادها بستگی داره و در کل عالم اثری و نتیجه ای و خاصیتی نداره.

به نظرم چیزهای دیگه ای توی دنیا و یا بهتر بگم توی عالم اثر حقیقی داره. اثری جاوید اثری منحصر به فرد که گردش ایام نه تنها چیزی از اون کم نمی کنه که هر روز نو تر از قبل میشه. 

نقش اگر غمگین نگاری بر ورق                    او ندارد از غم و شادی سبق
صورتش غمگین و او فارغ از آن                    صورتش خندان و او زان بی‌نشان
وین غم و شادی که اندر دل حظیست          پیش آن شادی و غم جز نقش نیست
صورت غمگین نقش از بهر ماست               تا که ما را یاد آید راه راست
صورت خندان نقش از بهر تست                  تا از آن صورت شود معنی درست
                                                                                                 مولوی

/ 4 نظر / 15 بازدید
بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345446061.92

دیبا

[لبخند]

موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 694168042

دیبا

یعنی من بهتون سر می زنم ولی چون خودتان حق مطلب را ادا می کنید چیزی برای گفتن ندارم.